Mēs esam komanda, kas sastāv no IT, grāmatvedības, ekonomikas un mārketinga speciālistiem, kas strādā dažādās nozarēs un ir iesaistīti vairākos starptautiskos projektos. Iepriekš mēs bieži sastapāmies ar grāmatvedības uzskaites automatizācijas problēmām, tādēļ bija skaidrs, ka ir vajadzīga viegli lietojama, intuitīvi saprotama online grāmatvedības programma. Mūsu mērķis ir atvieglot darbu un ietaupīt laiku gan sev, gan mūsu kolēģiem visā Latvijā.


Kādi mēs esam?

1smallAktīvi. Katram no mums ir ne tikai darbs un ģimene, bet arī hobiji. Mēs sportojam, ceļojam, lasām grāmatas, apmeklējam kultūras pasākumus. Mēs rūpējamies par vidi, par mājām, kur dzīvojam. Piemēram, mūsu IT speciālistam ir plaša pieredze daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanā, tādēļ arī mūsu grāmatvedības programmai ir izveidots tik labs māju apsaimniekošanas modulis. Mēs arī mācamies – kursos, interneta programmās un no mūsu klientiem – no Jums!

2-smallAtsaucīgi. Mūsu esošie klienti to apliecinās – mēs runājam ar Jums! Mūsdienīgas tehnoloģijas ļauj mums ātri atbildēt uz jautājumiem, palīdzēt tad, kad Jums ir nepieciešama palīdzība un atbalsts. Paši par to varat pārliecināties, uzrakstot mums e-pastu uz info@ekonts.lv

3smallElastīgi. Mēs maināmies un attīstāmies katru dienu. Un kopā ar mums attīstās Ekonts.lv grāmatvedības programma. Katrs klients ir unikāls un katrs jaunais klients ienes unikālo ieguldījumu sistēmas pilnveidošanā.


Mūsu cilvēki:

Edgars – programmētājs. Izprot klientu vajadzības un spēj rast īstos risinājumus

Kārlis, Evija – atbildēs uz Jūsu e-pastiem

Baiba – bloga autore. Informēta par visu, kas notiek Latvijas likumdošanā, visu var pamatot ar attiecīgu normatīvo aktu

Diana – mārketings, reklāma un citas interesantas lietas